Dlouhodobý pronájem aut

Autopůjčovna může mnohdy zachránit uskutečnění důležitých naplánovaných cest. Vaše auto najednou vypoví službu, nebo vůbec neuvažujete o koupi nového a raději upřednostníte půjčení na určitou dobu. 

Dlouhodobý pronájem auta Praha

Potřebujete si půjčit vozidlo na delší čas? Potom jistě uvítáte velký výběr, kde najdete jen bezpečné, spolehlivé a čisté vozy. Bezkonkurenční ceny vás jistě potěší u nových a ročních modelů. Jestliže objevíte u konkurence lepší podmínky za stejný typ, stačí poslat odkaz, abyste obratem získali mnohem lepší nabídku. Na taggart.cz jsou k dispozici různá auta s nízkým počtem najetých kilometrů za ceny startující od 300 Kč za den. Snadno si lze rezervovat vybraný vůz za jasných podmínek a bez skrytých poplatků. Informační linka funguje nepřetržitě, tudíž se dovoláte klidně i o víkendu o půlnoci. Dlouhodobý pronájem aut může využít kdokoliv, například i osoby v registru apod. Přistavení očekávejte podle vaší potřeby, není problém i tentýž den. Přistavení a odvoz se provádí v rámci Prahy zcela zdarma. 

Další výhody pronájmu vozů

Půjčení na delší dobu nemusí být spojeno zrovna s operativním leasingem. Není problém vám vybraný automobil půjčit třeba i na měsíc, přičemž nebudete vázáni dlouhodobě smlouvou. Pronájem aut Praha znamená, že se nemusíte starat o náklady spojené s údržbou, provozováním a pojištěním, protože všechno hradí autopůjčovna. Jakmile se ocitnete v nouzi, využijete nonstop asistenční službu, která je vám skutečně k dispozici čtyřiadvacet hodin denně. Můžete praktikovat i zahraniční cesty, všechny vozy jsou pojištěné v rámci EU. Před půjčením auta využijte zkušební jízdu, existuje i možnost si zapůjčit auto i s řidičem, a to za cenu 250 Kč za hodinu. Nechybí ani vybavení, vyžádejte si dětské autosedačky, navigace, zavazadlové boxy nebo nosiče.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.