nákladní technika

Současný trh nabízí spoustu nákladních vozidel od světoznámých výrobců, ale ne vždy si podnikatelé mohou dovolit pořídit úplně nové auto. Prodej a pronájem nákladní techniky vás může inspirovat k pořízení za výhodnější ceny. Stačí si vybrat podle dostupných parametrů.

Peníze ihned za prodej nákladních vozidel

Rozhodli jste se, že váš momentálně nepoužívaný náklaďák prodáte? Určitě neváhejte, protože je zájem o výkup nákladních vozidel všech typů a značek. Poptávka je také po dalších užitkových modelech. Nejprve stačí vyplnit online formulář, aby došlo k nacenění a kontaktování. Uvedete osobní údaje, značku a druh vozu, požadovanou cenu, výkon, celkovou hmotnost a rok výroby. Dále vložíte fotografie, aby mohli zájemci prohlížet konkrétní nabídky s jasnou představou. Specialista s mnohaletými zkušenostmi se ujme nezávazného ocenění vašeho auta. Výkupní cena je vždy nejvyšší možnou a reálnou. Mezi výhody patří okamžité vyplacení peněz v hotovosti nebo na bankovní účet. Firma ihned přebere veškeré záruky za automobil, postará se o administrativu související s převodem, dokonce se lze předem domluvit na odvozu přímo od vašeho bydliště či firmy. Nechybí ani varianta protiúčtu jakýmkoliv vozem, přičemž se u výkupní sumy zohlední, že jste si zde vybrali auto.

Úspěšný prodej vašich vozidel

Prodej nákladních vozů se zrealizuje takovým způsobem, abyste byli maximálně spokojeni. Díky kontaktům existuje i možnost prodeje do zahraničí, avšak vy se nemusíte vůbec starat o administrativu související s vývozem. Z prodeje se požadují provize jenom od tří procent z konečné ceny. Silná síť odběratelů a spolupracujících partnerů zaručuje rychlé a bezproblémové prodávání. Příprava k prezentaci na ověřených inzertních webech po celé Evropě zahrnuje profi nafocení, což usnadní výběr mezi mnoha dalšími zveřejněnými nabídkami.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.