Hrozba poničení nového majetku je všudypřítomná a i při sebevětší opatrnosti mnohdy nelze poškození předejít. Existují však různé způsoby, jak ochránit svůj majetek před řáděním zlodějů, ale také fyzickým poničením. Jaké se vám nabízí možnosti?

autoskla tónování Brno

Široké využití, snadná instalace a kvalitní materiály

V případě automobilů, ale také v rámci domů, staveb a jiných odvětví se ke slovu dostávají fólie. Nejčastěji jsou používané k ochraně karosérií dopravních prostředků a nejrůznější techniky, dále dveří a oken, některých součástí interiéru a podobně.

K výrobě fólií se používá polyester, polyuretan a čirý nebo barvený vinyl. Okna, části karoserie a další povrchy, které jsou opatřeny ochrannou fólií, je možné bez komplikací čistit. Instalace fólií neobnáší žádné nevratné úpravy, celý proces je velmi precizní a čistý. V mnohých případech nelze čiré ochranné fólie na povrchu automobilů téměř poznat.

Ochrana proti krádeži, poškrábání nebo teplu

Fólii je třeba vybírat s ohledem na konkrétní povrch a také její účel. Jako ochrana před nežádoucím teplem a zároveň k vytvoření jistého soukromí slouží legální natónování skel barevnou polyesterovou fólií. Před teplem ochrání buď absorpční fólie (blokují na sklech až 58 % tepelné energie), nebo nové a komfortnější keramické fólie (blokují na sklech až 93 % teplené energie). Čiré bezpečnostní fólie ochrání před vloupáním do automobilu. Bezpečnostní fólie uznávají jako dostatečnou ochranu i pojišťovny. Téměř neviditelnou, čirou vinylovou nebo polyuretanovou fólií lze zvýšit bezpečnost a také komfort, volbou barevné vinylové fólie lze docílit změny stávající barvy atd. Za pozornost jistě stojí také tepelně-izolační fólie, které zásadně zlepšují tepelnou pohodu a zamezují nežádoucím únikům tepla. Speciální fólie mohou fungovat také jako ochrana před UV zářením. Je třeba také podotknout, že fólie v neposlední řadě plní i designovou funkci a vychází vstříc konkrétním požadavkům zákazníka.

Ochranné fólie jsou už poměrně běžnou záležitostí, proto můžete využít možnosti instalace autofólie v Brně. Neváhejte si zajistit pro autoskla tónování v Brně a zlepšete svůj komfort při každé jízdě!

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.