fotopast

Dovolená je časem, který věnujeme pouze sobě. Jenže řada z nás si pod pojmem dovolená nepředstaví odpočinek na pláži nebo v přírodě, ale spíše chvíle stresu z příjezdu domů a vykradeného bytu či odřeného vozu. Vandalové si jako naschvál vyhlédnou právě váš vůz. Nevíte, jak se bránit? Jak ochránit svůj majetek? Vyřešte to jednoduše – pořiďte si ochranu v podobě fotopasti. Ta je na rozdíl od kamer výrazně levnější a funkční bez přívodu elektrické energie. K provozu jí bohatě stačí sada tužkových baterií. Navíc je nastavena tak, že funguje pouze v případě, že zaznamenává pohyb lidí či zvířat.

Značkové modely bunaty

Fotopast se okamžitě stane vaším malým, chytrým pomocníkem, protože je při dobrém umístění těžko rozeznatelná. Stačí ji instalovat na strom či roh budovy tak, aby využila svého maskovacího designu. Moderní fotopasti pracují přesně, a proto se můžete těšit na dokonalý přehled o vašem majetku. Například fotopast bunaty nabízí vysoké rozlišení obrazu za vynikající cenu s tím, že můžete mít ve svém mobilu, popřípadě na e-mailu prakticky ihned snímky a krátké kamerové záznamy z místa dění. Fotopasti navíc neslouží pouze k ochraně majetku, jsou hojně využívány lesníky a pracovníky v rezervacích, protože fotopasti dokáží zaznamenat třeba vzácná zvířata, porod či nevítané hosty. Dokonalý přehled neztrácí fotopasti ani v noci.

Když nevíte, jakou vybrat

Z široké nabídky fotopastí na internetu si vybere skutečně každý. Obrovský sortiment garantuje všechny druhy za báječné ceny a tak záleží pouze na vás, jaké funkce od nové fotopasti očekáváte a samozřejmě kolik chcete do nové pomůcky investovat. Jestliže ale tápete, můžete se inspirovat top produkty v prodeji anebo se rovnou obrátit na vyškolené odborníky, kteří v České republice patří mezi špičku a znají všechny nabízené modely do posledního detailu.

Komentáře (0)

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.